03057, м. Київ, вул. Гетьмана Вадима, буд.1
0800207007

Судове стягнення (Legal collection)

Судова стадія стягнення боргів є стадію примусового стягнення шляхом звернення до органів судової системи та органи примусового виконання судових постанов. В ході заходу щодо стягнення боргів ми також звертається зі скаргами в державні наглядові та контрольні органи.

Судове виробництво, в якому стягувач звертається судові органи, з метою заявити вимоги про стягнення заборгованості та (або) про звернення стягнення на майно.

Етапи:

— складання та направлення позовної заяви до суду; представлення інтересів в судових засіданнях; підготовка всіх процесуальних документів; — отримання судового рішення, яке набрало законної сили і виконавчих документів.

Виконавче провадження, в якому за заявою стягувача територіальні органи Федеральної Служби судових приставів здійснюють примусове виконання судових актів.

Етапи:

— пред’явлення виконавчого документа до виконання в Федеральну Службу судових приставів;
— супровід виконавчого провадження; Даний етап включає широкий спектр дій, яка здійснюється Нашою компанією, в тому числі виїзди в Службу судових приставів; підготовку та направлення: запитів про хід виконавчих проваджень, скарг та адміністративних позовних заяв на бездіяльність судових приставів; звернення до інші державні органи.
— одержання виконання за зобов’язаннями у вигляді грошових коштів або майна.

Наші методи ефективні і відповідають чинному законодавству, що істотно знижує ризики втрати права на стягнення заборгованості або звернення стягнення на майно.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

НА СПІВПРАЦЮ

Адреса:
03057, м. Київ, вул. Гетьмана Вадима, буд.1

Телефон:
0800 207 007